Gi en gave
Meny

Våre butikker

Her er en oversikt over gjenbruksbutikkene som drives av NMS Gjenbruk.

Agder

Arendal

Stoaveien 3, 4848 Arendal
400 33 608
arendal@nmsgjenbruk.no
Mandag: stengt, tirsdag - fredag 11:00-16:00, lørdag: 11:00-15:00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Evje

Kinovegen 16, 4735 Evje
404 13 454
evje@nmsgjenbruk.no
Mandag stengt. Tirsdag til fredag kl. 11:00-16:00. Lørdag kl. 11:00-14:00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Flekkefjord

Lasta 50, 4400 Flekkefjord
404 13 455
flekkefjord@nmsgjenbruk.no
Onsdag: 11.00-16.00. Torsdag: 11.00-18.00. Fredag: 11.00-14.00. Lørdag: 11.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Grimstad

Skolegata 8, 4876 Grimstad
404 33 448
grimstad@nmsgjenbruk.no
Mandag stengt. Tirsdag-fredag 11:00-16:00, lørdag 11:00-15:00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Kristiansand

Sørlandstunet, Barstølveien 50, 4636 Kristiansand
404 45 409
kristiansand@nmsgjenbruk.no
Mandag, tirsdag , onsdag, fredag og lørdag kl. 11:00-15:00. Torsdag langåpent kl. 11:00-18:00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Lillesand

Senterveien 30, 4790 Lillesand
404 45 413
lillesand@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 11:00-16:00. Lørdag kl. 11:00-15:00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Lyngdal

Kirkeveien 12, 4580 Lyngdal
404 45 415
lyngdal@nmsgjenbruk.no
Mandag-lørdag 11:00-16:00. NB! Torsdag 11:00-18:00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

RISØR

Storgata 2-4, 4950 Risør
404 45 423
risor@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag 11.00-15.00 Lørdag 11.00-14.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Innlandet

Brumunddal

Parkgården, Nygata 22, 2380 Brumunddal
40806982
brumunddal@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-onsdag og fredag kl. 12.00-16.00 Torsdag kl. 12.00-18.00 Lørdag 12.00-15.00. Mandag stengt.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Møre og Romsdal

Kristiansund

Langveien 24, 6509 Kristiansund
404 45 410
kristiansund@nmsgjenbruk.no
Påske: Vi holder stengt hele påskeuken. Mandag 25. mars-lørdag 30. mars Tirsdag, onsdag og fredag kl. 11.00-15.00. Torsdag kl. 11.00-17.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Molde

Rektor Brinchmannsgt.1, 6413 Molde
404 45 416
molde@nmsgjenbruk.no
Mandag til fredag kl. 11.00-16.00. Lørdag kl. 11.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Myrvåg

Dragsundvegen 6, 6080 Gurskøy
404 45 417
myrvag@nmsgjenbruk.no
Måndag, tysdag, onsdag, fredag og laurdag kl. 11:00-15:00. Torsdag stengt.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Skei

Landbrukshuset, Svartvassvegen 2, 6650 Surnadal
404 45 426
skei@nmsgjenbruk.no
Påskestengt: Skjærtorsdag, langfredag og 1. påskedag Påskeaften har vi åpent fra 12-15 Onsdag, torsdag og fredag kl. 12.00-16.30. Laurdag kl. 12.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Ulsteinvik

Sjøgata 13, 6065 Ulsteinvik
458 75 016
ulsteinvik@nmsgjenbruk.no
Måndag-onsdag 11:00-15:00. Torsdag 11:00-17:00. Fredag- laurdag 11:00-15:00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Volda

Hamnegata 9 og 11, 6100 Volda
474 50 117
volda@nmsgjenbruk.no
Måndag, onsdag, torsdag og fredag kl. 12.00-16.00. Laurdag kl. 12.00-15.00. Tysdag stengt.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Ålesund

Lerstadvegen 506, 6018 Ålesund (tidligere Polarbad)
474 50 278
alesund@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 12.00-16.00. NB! Torsdag kl. 12.00-17.00. Lørdag kl. 11.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Nordland

Bodø

Storgata 9, 8006 Bodø
489 51 120
bodo@nmsgjenbruk.no
Vi holder påske-stengt: Lørdag 23. mars–tirsdag 2. april Tirsdag-lørdag kl. 11.00-15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Oslo

Lilleborg

Oskar Braatens gate 35, 0474 Oslo
41 275 277 til butikken i åpningstiden
lilleborg@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 12.00-16.00 Lørdag kl 12.00-15.00 Stengt 9.,17.,18.,19. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Rogaland

Bryne

Erlandsbakken 6, 4340 Bryne. Inngang til butikken: På hjørnet Meierigata/Saronsbrotet.
400 37 151
bryne@nmsgjenbruk.no
Måndag-fredag kl. 11.00-17.00. Laurdag kl. 11.00-15.00. Stengt 9.,17. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Egersund

Nyeveien 49 B, 4370 Egersund
404 11 854
egersund@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 10.00-16.00. Lørdag kl. 10.00-14.00. Mandag stengt. Stengt 9.,17. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Haugesund

Kirkegata 165, 5525 Haugesund
404 33 520
haugesund@nmsgjenbruk.no
Tirsdag, onsdag, fredag og lørdag kl. 11.00-15.00. Torsdag kl. 11.00-17.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Hillevåg Stavanger

Torgveien 15 B, 4016 Stavanger (ved Kilden kjøpesenter)
404 40 976
stavanger@nmsgjenbruk.no
Mandag-torsdag: 10.00-16.30 Fredag: 10.00-16.30 Lørdag: 11.30-15.00 Sommeråpent juni, juli og august: Mandag - lørdag 11.30-15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Hå på Jæren

Torgplassen 20 (Torggården), 4365 Nærbø
404 45 404
ha@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 12.00-16.30. Lørdag kl. 11.00-14.00. Stengt 9.,17.,18.,19. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Nygata Stavanger

Nygata 11, 4006 Stavanger
484 02 870
nygata@nmsgjenbruk.no
Onsdag-fredag kl. 13.00-17.00 Lørdag kl. 11.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Randaberg

Andreas Harestadsvei 5, 4070 Randaberg
404 45 422
randaberg@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 10.00-16.00, lørdag kl. 11.00-14.00. Mandag stengt. Stengt 9.,17.,18.,19. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Sandnes

Hanasenteret, Hanavegen 17, 4327 Sandnes
404 45 425
sandnes@nmsgjenbruk.no
Mandag, tirsdag, onsdag og fredag kl. 10.00-17.00. Torsdag kl. 10.00-19.00. Lørdag kl. 11.00-15.00. Stengt 9.,17. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Sola

Solakrossen 14, 4050 Sola
404 45 407
sola@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 10.00-17.00. Lørdag kl. 10.00-14.00. Stengt 9.,17.,18.,19. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Tau

Torgvegen 2, TF-gården, 4120 Tau
456 13 989
tau@nmsgjenbruk.no
Mandag, tirsdag onsdag og fredag kl. 11.00-16.00. Torsdag kl. 10.00-18.00. Lørdag kl. 10.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Ålgård

Flådåveien 2, 4330 Ålgård
474 50 608
algard@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 11.00-17.00. Lørdag kl. 11.00-15.00. Mandag stengt. Stengt 9.,17., 19. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Troms og Finnmark

Vi har ingen butikk i Troms og Finnmark enda. Ønsker du å være med å starte en så trykk her.
Start butikk

Trøndelag

Levanger

Kirkegata 33, 7600 Levanger
404 45 412
levanger@nmsgjenbruk.no
Stengt mandag 13.mai Mandag-fredag kl. 11.00-15.00 Sommerstengt 23. juni-18. august
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Namsos

Havnegata 15, 7800 Namsos
404 45 419
namsos@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 11.00-16.00 Lørdag kl. 11.00-15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Oppdal

Nyveien 27, Aune Gård, 7340 Oppdal
459 74 072
oppdal@nmsgjenbruk.no
Vi holder påske-stengt: Fredag 22. mars–mandag 1. april Torsdag-lørdag kl. 11.00-16.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Trondheim

Sommerveita 4, 7011 Trondheim
456 16 202
trondheim@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 11.00-16.30. Onsdag stengt. Lørdag kl. 11.00-15.00. Sommerstengt fra 1. juli-28. juli
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Vestfold og Telemark

Bøgata 19, 3800 Bø i Telemark
400 39 420
bo@nmsgjenbruk.no
Mandag-fredag kl. 11.00-16.30 Lørdag kl. 11.00-15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Heddal

Heddalsveien 649, 3677 Notodden
404 38 336
heddal@nmsgjenbruk.no
Mandag, onsdag, torsdag og fredag kl. 11.00-17.00. Lørdag kl. 11.00-15.00 Tirsdag stengt
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Larvik

Nansetgata 59, 3256 Larvik
404 45 411
larvik@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 11.00-16.00 Lørdag kl. 11.00-14.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Skien

Myren, Sliperiveien 22, 3718 Skien
404 45 427
skien@nmsgjenbruk.no
Påskeuken holder vi stengt Tirsdag-fredag kl. 11.00-16.00 Lørdag kl. 11.00-15.00 (Mandag stengt)
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Tønsberg

Håndverkergaten 3B, 3117 Tønsberg
458 74 966
tonsberg@nmsgjenbruk.no
Onsdag kl. 11.00-17.00 Torsdag, fredag og lørdag kl. 11.00-15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Vestland

Bergen

Dreggsallmenningen 20, 5003 Bergen
400 35 034
bergen@nmsgjenbruk.no
Butikken er stengt på grunn av oppussing fram til og med 20. juni 2024 Mandag: STENGT, tirsdag-fredag kl. 10.30-16.30. Lørdag kl. 11.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Bremnes

Bankbrekko 12, 5430 Bremnes
400 35 917
bremnes@nmsgjenbruk.no
Måndag-fredag kl. 10.00-16.00. Torsdag kl. 10.00-18.00. Laurdag kl. 10.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Førde

Elvevegen 1, 6800 Førde
404 33 220
forde@nmsgjenbruk.no
Vi holder påske-stengt: Tirsdag 26. mars–mandag 1. april Måndag-laurdag kl. 11.00-15.00. NB! Torsdag kl. 11.00-17.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Knarvik

Kvassnesvegen 19, 5914 Istalstø
404 45 406
knarvik@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 11.00-17.00. Lørdag kl. 11.00-15.00. Mandag stengt
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Nordfjord

Eidsgata 5, 6770 Nordfjordeid
404 45 420
nordfjord@nmsgjenbruk.no
Vi holder påske-stengt: Onsdag 27. mars–mandag 1. april Måndag-laurdag kl 11.00-15.00 Torsdag 11.00-16.30
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Os

Irisgården, Hamnevegen 48, 5200 Os
404 45 421
os@nmsgjenbruk.no
Tirsdag - fredag kl. 11.00-17.00 Lørdag kl. 11.00-15.00 Måndagar stengt Sommaråpent 02.07 - 10.08: 11.00 - 15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Sogndal

Parkvegen 1, 6856 Sogndal
456 03 889
sogndal@nmsgjenbruk.no
Måndag-fredag kl. 11.00-16.00. Laurdag kl. 11.00-15.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Sotra

Grønmyravegen 6, 5353 Straume
456 08 124
sotra@nmsgjenbruk.no
Mandag-lørdag kl. 11.00-16.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Åsane

Åsane Storsenter 42, 5116 Ulset
404 06 089
asane@nmsgjenbruk.no
Sommeråpent 2024: mandag - fredag kl. 11.00-15.00. torsdag kl. 11.00-18.00. lørdag kl. 11.00-16.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Viken

Drammen

Ing. Rybergsgate 101, 3027 Drammen
458 75 631
drammen@nmsgjenbruk.no
Mandag-lørdag 11.00-15.00 NB! Onsdager og torsdag kl. 11.00-17.00
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Kongsberg

Trollveien 1, 3614 Kongsberg
404 45 408
kongsberg@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 12.00-17.00. Lørdag kl. 10.00-14.00. Mandag stengt. Vi tar gjerne imot varer. Ta kontakt med oss på tlf. 404 45 408.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Lillestrøm

Kirkegt. 18, 2000 Lillestrøm
404 45 414
lillestrom@nmsgjenbruk.no
Tirsdag, torsdag og fredag kl. 11.00-16.00 Stengt 9. og 17.Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Råde

Sarpsborgveien 2, 1640 Råde
404 45 424
rade@nmsgjenbruk.no
Tirsdag-fredag kl. 10.00-16.30. Mandag stengt. Lørdag kl. 10.00-15.00.
Følg oss på Facebook Gå til butikk

Ski

Åsveien 9, 1400 Ski.
404 36 616
ski@nmsgjenbruk.no
Mandag stengt. Tirsdag, onsdag, torsdag og fredag: kl 11.00 til 16.00. Lørdag: kl 11.00 til 15.00. Stengt 9.,17.,18.,19. og 20. Mai
Følg oss på Facebook Gå til butikk
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp