Ansatte

Her er våre ansatte.

Anders Vik Aarseth

Misjonær - Estland
+372 58544154 eller +47 938 58 480
andersa@nms.no

Anna Fauskanger Pedersen

Ettåring/Ucrew
+4746823327
annafauskanger@icloud.com

Anne Karin Kristensen

Seksjonsleder for Diakoni
40 40 60 02
annek@nms.no

Anne Lise Matre

Rådgiver
40406052 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Anne Presthagen Vedum

Regionkoordinator
22 57 85 51 eller 95 89 81 74
annepv@nms.no

Anne Storstein Haug

Misjonær - Thailand
+66 83 292 8080
annesh@nms.no

Anne Vigdis Endsjø

Personalkonsulent
aen@nms.no

Arild M. Bakke

Misjonær - Madagaskar
+261 20 22 220 40 eller +261 34 05 034 01 (mobil)
arildb@nms.no

Audun Ommedal

Fundraiser - kampanje
90 73 41 71
auduno@nms.no

Ave Mølster

Misjonær - Estland
+372 59197902
avem@nms.no

Bjarte Thorsen

Administrasjonsrådgiver
40406018
bjartet@nms.no

Bjørn-Eddy Andersen

Frivillig på kontrakt
48 23 55 98
tva.bea@online.no

Bruno Leonardi Hersdal

Misjonskonsulent
94 11 50 81
bhe@nms.no

Dag Hovin

Personalkonsulent (vikar)
45 04 40 67
dagh@nms.no

Dag Rune Sameien

Rådgiver
46 05 32 51
dags@nms.no

Daniel Sundsnes Drønen

Ettåring/Ucrew
+4791246544
dani.s.d@live.no

Eirik Sandstø

Misjonær - Madagaskar
+261 34 05 034 18
eisa@nms.no

Eivind Hauglid

Kommunikasjonsleder
40406026
eha@nms.no

Eline Rangøy

Misjonær - Kamerun
+237 699 838 585
eliner@nms.no

Elise Slettebø Melhus

Kaféleder på IGJEN NMS Gjenbrukskafé
45974121 / 90239480
elisem@nms.no

Ellen Jorunn Norheim

Misjonskonsulent
40 40 60 43
ellenn@nms.no

Else Storaas Vatne

Leder giveroppfølging
22 57 85 52 eller 92 45 79 03
esv@nms.no

Erik Bischler

Seksjonsleder for Ledelse
+237 699 800 702
erikb@nms.no

Erika Lynn Solli

Ettåring/Ucrew
+4747944465
erika.solli@gmail.com

Espen Schiager Topland

Rådgiver
40 40 60 34
espenst@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver
99 23 74 29
evyn@nms.no

Frode Brügger Sætre

Misjonær
+223 764 069 71
frodebs@nms.no

Grethe Lunde

Regionkontakt og nasjonal rådgiver for menighet og misjon
40 40 60 45
ghl@nms.no

Gunnar Eskelund

Driftsleder - bygg i Trondheim
40406075
ges@nms.no

Gunnar Rangøy

Misjonær - Kamerun
+237 699 808 585
gunnarr@nms.no

Gunstein Sjaastad

Misjonskonsulent
40 40 60 48
gunsteins@nms.no

Guri Ekse

Frivillig på kontrakt
97 10 51 71
gr-ekse@online.no

Helene Kristiansen

Regionkontakt og misjonskonsulent
37 09 59 54 eller 40 40 60 36
hkr@nms.no

Helene Reite Uglem

Redaksjonsleder (permisjon)
40406036
heleneru@nms.no

Helge Bjørgaas Helle

Ettåring/Ucrew
+4793458132
h.b.helle98@gmail.com

Helge Hiim

Leirstedskonsulent
40 40 60 19
hhi@nms.no

Hildegunn Lofthus Berntsen

Gjenbrukskonsulent
40 42 97 53
hlb@nms.no

Idar Brunvathne Aanestad

Driftsleder
idara@nms.no

Ingeborg Marie Alfsvåg Ekenes

Misjonær - Norge
ingeborge@nms.no

Ingeborg Meslo Ulvin

Regionkontakt og misjonskonsulent
40 40 60 85
inmu@nms.no

Inger Kari Søyland

Assisterende generalsekretær/ leder NMS Administrasjon
40 40 60 14
iks@nms.no

Inger Marie Stangeland

Grafisk rådgiver
51516158
inger.marie.stangeland@nms.no

Inger Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
inesvag@gmail.com

Ingvald Andersen Frøyen

Misjonær
40406046
ingvaldf@nms.no

Ingvild Prestbø

Ettåring/Ucrew
+4795065965
iprestbo@haugnett.no

Isak Aasemoen Aardal

Ettåring/Ucrew
+4790148679
isakaa@vabb.no

Ivar Smedsrød

Misjonskonsulent
22 57 85 53 eller 95 13 25 75
ism@nms.no

Jan Ove Klüver Larssen

Personalkonsulent
99258298
jol@nms.no

Janne Bjune

Misjonskonsulent
40 40 60 62
jbj@nms.no

Jeffrey Huseby

Generalsekretær
40 40 60 01
jeffreyh@nms.no

Jofrid Vik Hjorteland

Administrasjonssekretær
51516143
jofridh@nms.no

John Martin Bore

CRM-rådgiver
40406025
johnb@nms.no

Jorunn Lien

Misjonskonsulent
40 40 60 92
jli@nms.no

Jostein Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
jnesvag@gmail.com

Kari Anne Moen Salte

Økonomileder
51516169
kms@nms.no

Katarina Kaleininkas

Ettåring/Ucrew
kaleninkas@gmail.com

Kenneth Anderson

Økonomikonsulent
51516167
kan@nms.no

Kenneth Davidhaugen

Frivillig på kontrakt
41 02 56 19
kenneth.davidhaugen@gmail.com

Kine Bo Eun Gahnstrøm-Kalviknes

Misjonær - Thailand (permisjon)
+66 99 189 5693
kinegk@nms.no

Kirsten Johanne Rygg

Servicekonsulent
51516100 (sentralbord)
kjr@nms.no

Kirsti Larsen Torvik

Misjonskonsulent (permisjon)
40 40 60 37
kirstit@nms.no

Kjetil Lillebuan Vada

Misjonskonsulent
90 52 05 34
kva@nms.no

Klaus-Christian Küspert

Seksjonsleder for Migrasjon
Mobil: 00251 911 43 02 42, Kontor: 00251 011 55 34 698
klausk@nms.no

Knut Lande

Frivillig på kontrakt
40 40 60 74
knutl@nms.no

Kristian Mjølsneset

Utvekslingskoordinator
90893401
kristianm@nms.no

Kristian Tjemsland

Misjonær - England
+44 7577 473850
kristiant@nms.no

Kristin Heskje

F-2 prest
48 20 50 27
kristinh@nms.no

Kristin Li

Ettåring/Ucrew
+4794159045
kristin97.li@gmail.com

Laila Karin Tusvik Helle

Misjonskonsulent/regionkontakt (60 %) og gjenbrukskonsulent (40 %)
40 40 60 60
lailath@nms.no

Laila Kaasa

Fagvolontør
+237 696 612 700
lekkaasa@gmail.com

Landy Robenhariziva Bakke

Misjonær - Madagaskar
+261 20 22 22040 og +261 34 05 034 03
landyb@nms.no

Leah Tjemsland

Misjonær - England
+44 7429 825268
leaht@nms.no

Lise Tørnby

Avdelingsleder NMS Global
liset@nms.no

Liv Olaug Haaland

Grafisk rådgiver
51516150
liv.olaug.haaland@nms.no

Madli Dirdal

Controller
51516169
madlid@nms.no

Magne Mjærum

Frivillig på kontrakt
46 88 64 41
magnem1947@gmail.com

Magne Mølster

Misjonær - Estland
+372 59197802
magnemo@nms.no

Maicon Steuernagel

Pastor i Oslo International Church
45 69 66 26
maicons@nms.no

Margrethe Reve Brandsæter

Misjonær - Norge/Thailand
margretherb@nms.no

Marianne Hagen Bratland

Misjonær i Norgestjeneste
mariannebl@nms.no

Marieke Rode-Christoffersen

Misjonær - Kina
+852 2662 6141 eller +852 5920 5028 (mobil)
mariekerc@nms.no

Marit Breen

Misjonær - Etiopia
00251 912613868
maritb@nms.no

Marit Mjølsneset

Redaksjonsleder (vikar)
51516171
maritm@nms.no

Marit Rødland

Kommunikasjonsrådgiver
51516154
marit.rodland@nms.no

Marlene Skulstad

Ettåring/Ucrew
+4741060776
marlene.skulstad@hotmail.com

Marta Dale

Rådgiver forening og fellesskap
40 40 60 79
mda@nms.no

Martha Ibarra Iribe

Misjonskonsulent
40 40 60 64
marthai@nms.no

Mary S. Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 6 78 53 83 82
maryr@nms.no

Matthias Haamer

Ettåring/Ucrew
haamermatthias@gmail.com

May Lisbeth Hovlid Aurdal

Fundraiser-menighet og misjonskonsulent
45 22 47 38
mha@nms.no

Mona Dahlstrøm Mork

Personalkonsulent
51516184
mdm@nms.no

Mparany Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
00251 945 963441
mparanyr@nms.no

Olav Skjerpe

Misjonær - Norge/Thailand (pendlerstilling)
olavs@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Misjonær - Kina
+852 2779 2940 eller +852 6287 1952 (mobil)
oleg@nms.no

Orlaug Randi Eikeland Fukuzawa

Volontør - Japan
+ 81 742 43 4955,+ 81 80 1433 1555 (mobil)
orlaugf@nms.no

Per Ivar Johansen

Personalleder
40406011
pij@nms.no

Per Magne Tyvand

Driftsansvarlig service
pmt@nms.no

Per Rovik

Teknisk eiendomsforvalter
perr@nms.no

Po Chu Grønvold

Misjonær - Kina
+852 2779 2940
pog@nms.no

Prakaikaew (Jeed) Phochan

Misjonær - Norge/Thailand (pendlerstilling)
prakaikaew@nms.no

Rafihiratantsoa Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 6 64 64 24 46
rafihiratantsoar@nms.no

Ragnhild Mestad

Rådgiver
40 40 60 12
ragnhildm@nms.no

Randi Karlstrøm

Misjonskonsulent
40 40 60 77
randik@nms.no

Reidun Andersen Weberg

Misjonskonsulent
32 83 38 05 eller 40 40 60 91
raw@nms.no

Rivoniaina Razakandriana

Rådgiver
40 40 60 32
rivor@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent
92 60 66 49
rvi@nms.no

Rolf Arne Tjøstheim

Rådgiver
40 40 60 17
rolft@nms.no

Rune Restad

Fundraiser - bedrifter og enkeltpersoner
40 40 60 83
rre@nms.no

Ruth Marie Salte Keyes

Frivillighetskoordinator
ruths@nms.no

Ruth Tomine Håvik

Koordinator informasjonssenter
rth@nms.no

Sandra Bischler

Misjonær - Frankrike
+33 651860662
sandrab@nms.no

Seth Ueland Chancy

Leirstedsleder
src@nms.no

Sigrun Kvalavåg Sunde

Personalkonsulent (permisjon)
sks@nms.no

Sigurd Egeland

Leder NMS Fundraising
40 40 60 20
sigurde@nms.no

Sigurd Haus

Fagkonsulent
97 58 49 97
sigurdh@nms.no

Siri Nyen

Misjonær - Madagaskar
+261 34 05 034 81
siny@nms.no

Siv Ane Nerhus

Kommunikasjonsrådgiver - digitale medier
51516189
sivn@nms.no

Solgunn Philippine Smith

Misjonær - England
+44 7918 518100
solgunns@nms.no

Solveig Hugdal

Leksehjelp til misjonærbarn (for ett år)
hugdal.solveig@gmail.com

Solveig Meling Johannessen

Misjonær - Thailand (pendlerstilling)
+47 481 33 139
solveigmj@nms.no

Sonja Küspert

Misjonær - Etiopia
Mobil: 00251 911 366224, Kontor: 00251 011 55 34 698
sonjak@nms.no

Sophie Küspert-Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
+251 (0)945 963440 (mobil), +251 (0)115 534695 (kontor)
sophier@nms.no

Stein Olav Hinderaker

Rådgiver
40 40 60 35
steinh@nms.no

Stig Hestsveen

Rådgiver IKT og opplæring
40406033
stigh@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Gjenbrukskonsulent (50%) og Fundraiser - kampanje (50%)
40 40 60 84
stinane@nms.no

Stine Hedeager Pedersen

Misjonær - Madagaskar
+261 34 05 034 08
stinehp@nms.no

Sunniva Fowels Holberg

Misjonær - Thailand (pendlerstilling)
sunnivafh@nms.no

Svanhild Møyholm

Administrasjonskonsulent
40 40 60 22
svanhildm@nms.no

Sven Ebbell Skjold

Seksjonsleder for Menighet
94 43 42 88
svens@nms.no

Sven Fjelde

Kommunikasjonsrådgiver
svenf@nms.no

Sverre Jakobsen

Misjonskonsulent
95 97 61 30
sja@nms.no

Terje Paulsen

Driftsansvarlig bygg
40 40 60 08
tep@nms.no

Tom Kamau Rode-Christoffersen

Misjonær - Kina
+852 2662 6141 eller +852 6871 2100 (mobil)
tomrc@nms.no

Tone Charlotte Sandvik

+4746839897
tochmasa@gmail.com

Tone Julseth Ydstebø

Fundraiser - bønn & frivillige
41 92 51 54
tjy@nms.no

Tor Helge Brandsæter

Misjonær - Thailand/Laos (pendlerstilling)
torhb@nms.no

Tor Helge Køhn

Eiendomssjef
40406010
thk@nms.no

Torhild Stokka

Rådgiver
51516137
torhilds@nms.no

Toril Lange

Misjonskonsulent - Alværa leirsted
91 68 94 59
tla@nms.no

Torkel Alfsvåg Ekenes

Misjonær - Norge
torkelae@nms.no

Torstein Fosse

Misjonskonsulent
40 40 60 54
tfo@nms.no

Turid Øyre Øygard

Konstituert daglig leder av NMS Gjenbruk
40 42 97 33
too@nms.no

Tzu-Lo Hwang

Ettåring/Ucrew
gxes060234@yahoo.com.tw

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent
69 13 04 94 eller 40 40 60 21
uho@nms.no

Yukiko Yamaoka Idland

Volontør - Japan
+81 090 6674 8934
yukiko@nms.no

Øyvind Håland

Misjonskonsulent
90 69 94 13
oha@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

Seksjonsleder giverrekruttering
40 40 60 70
oue@nms.no

Åshild Ims Moberg

Administrativ leder for MAF (medarbeiderforeningen) og LF (lederforeningen)
91 30 89 43
aim@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Rådgiver og Misjonskonsulent
40 40 60 15
aslaugit@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp