Gi en gave
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Ana-Maria Andvik

Controller
+47 90 71 52 52
anamaria@nms.no

Andosoa Ramiaramanana

Feltkoordinator på Madagaskar
+261 340 503 422
andosoar@nms.no

Andreas Dirdal Kydland

Kommunikasjonsrådgiver - digitale medier
988 70 938
andreask@nms.no

Andreas Holm

Programleder Connect (NMS sin utvekslingslinje ved Hald internasjonale skole)
41278189
andreas.holm@hald.no

Anne Lise Matre

Rådgiver
+47 40 40 60 52 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Anne Presthagen Vedum

Regionkoordinator - Øst og Nord
51 51 61 91 / 95 89 81 74
annepv@nms.no

Anne Storstein Haug

Misjonær - Thailand
+66 83 292 8080
annesh@nms.no

Anne Vigdis Endsjø

Personalkonsulent
51 51 61 81
aen@nms.no

Arild M. Bakke

Leder i seksjon Øst-Afrika
+47 412 72 350
arildb@nms.no

Ave Mølster

Misjonær - Estland
avem@nms.no

Bjarte Thorsen

Administrasjonsrådgiver
40 40 60 18
bjartet@nms.no

Eirik Sandstø

Rådgiver
eisa@nms.no

Elisabeth Helgøy

Programmedarbeider Connect (NMS sin utvekslingslinje ved Hald internasjonale skole)
94894736
elisabeth.helgoy@hald.no

Elise Hjemlestad

Daglig leder ved Camp Åpta
40 41 51 65
eliseh@nms.no

Ellen Jorunn Norheim

Frivillig på kontrakt - Sør
40 40 60 43
ellenn@nms.no

Else Tamara Tokheim Cuellar

Connect Barcelona
Else Tamara Tokheim Cuellar

Enok Houyamne

Feltkoordinator i Kamerun
enokh@nms.no

Erik Bischler

Seniorrådgiver
+33 651 022 016
erikb@nms.no

Erik Tomin Eriksen

Ucrew Barcelona
eriktomin@hotmail.no

Espen Schiager Topland

Rådgiver
40 40 60 34
espenst@nms.no

Ester Schweickardt

Connect Trondheim

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver menighet
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Frode Brügger Sætre

Misjonær (for tiden i permisjon)
Mali: +223 76 40 69 71 / Norge: 9203 7924
frodebs@nms.no

Gunnlaug Bastesen Dale

Regionansvarlig Sør-Vest
920 68 075
gunnlaugbd@nms.no

Guro Sivertsen

Personalkonsulent
51516184
guros@nms.no

Hanne Vadet Gravdal

Ucrew Lyon
hanne.vadet@bbnett.no

Helene Kristiansen

Regionkoordinator og misjonskonsulent - Sør
40 40 60 36
helenek@nms.no

Helene Reite Uglem

Redaktør for Misjonstidende
+47 95 21 74 92
heleneru@nms.no

Helge Gaard

Generalsekretær
+47 95 93 76 66
helgeg@nms.no

Hildegunn Lofthus Berntsen

Regionansvarlig Øst
40 42 97 53
hlb@nms.no

Haakon Kessel

Leder NMS Global
948 48 314
haakonk@nms.no

Ida Irene Fauskanger

Connect Brasil

Ina Kjøstvedt

Daglig leder NMS Gjenbruk
+47 95 27 50 70
inak@nms.no

Ingeborg Meslo Ulvin

Regionkoordinator - Trøndelag
40 40 60 85
ingeborgu@nms.no

Ingeborg Sæbø Oluka

Rådgiver
ingeborgso@nms.no

Inger Marie Stangeland

Grafisk rådgiver (permisjon ut 2021)
51 51 61 58
ingerst@nms.no

Inger Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
inesvag@gmail.com

Janne Bech-Sørensen

Misjonskonsulent Bjørgvin
+47 40 82 05 63
jannebs@nms.no

Jens Damsgaard

Styreleder Havglimt Leirsted (frivillig på kontrakt)
932 95 773
jeda@online.no

Jofrid Vik Hjorteland

Administrasjonssekretær
+47 51 51 61 43
jofridh@nms.no

John Martin Bore

CRM-rådgiver
+47 40 40 60 25
johnb@nms.no

John Sigmund Bjerga

Enhetsleder Furutangen Misjonssenter
9944 6070
johnsb@nms.no

Jorunn Lien

Enhetsleder Fjordglimt Misjonssenter
4040 6092
jorunnl@nms.no

Jostein Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
jnesvag@gmail.com

Julie Horpestad

Prosjektleder Grådighetsbekjemper
40329381
julieh@nms.no

Kari Anne Moen Salte

Avdelingsleder Økonomi
93 46 18 09
kms@nms.no

Kari Hyttebakk Øye

Daglig leder Mjuklia Gjestegård
4746 2304
kariho@nms.no

Katrine Pensgård

Markedsansvarlig
40 60 76 57
katrinep@nms.no

Kenneth Anderson

Økonomikonsulent
+47 40 45 16 42
kan@nms.no

Kirsten Johanne Rygg

Servicekonsulent
51 51 61 04
kjr@nms.no

Klaus-Christian Küspert

Seniorrådgiver
+49 157 3391 7741
klausk@nms.no

Kristian Mjølsneset

Leder internasjonal utveksling
+47 90 89 34 01
kristianm@nms.no

Kristian Tjemsland

Misjonær og feltkoordinator - England
+44 7577 473850
kristiant@nms.no

Laila Karin Tusvik Helle

Regionkoordinator - Møre
40 40 60 60
lailath@nms.no

Laila Kaasa

Fagvolontør
+237 696 612 700
lekkaasa@gmail.com

Landy Bakke

Rådgiver (samt utleid til KIA i 30 %)
+47 41 34 24 35
landyb@nms.no

Leah Tjemsland

Misjonær - England
+44 7429 825268
leaht@nms.no

Lena Eltervåg

Rådgiver
lenae@nms.no

Leonardo Stamm

Connect Oslo

Liv Olaug Haaland

Grafisk rådgiver
51 51 61 50
livh@nms.no

Madli Dirdal

Controller
+47 51 51 61 69
madlid@nms.no

Magne Mjærum

Frivillig på kontrakt - Øst
46 88 64 41
magnem1947@gmail.com

Magne Mølster

Misjonær - Estland
Estisk nummer: +372 5919 7802 Norsk nummer: 957 43 891
magnemo@nms.no

Maicon Steuernagel

Pastor i Oslo International Church
45 69 66 26
maicons@nms.no

Margrethe Reve Brandsæter

Fundraiser - kampanje og pendlermisjonær i Thailand
99 02 15 74
margretherb@nms.no

Maria Indrøy Risanger

Kommunikasjonsrådgiver - global
+47 91132956
mariar@nms.no

Marie Madeleine R. Hansen

Connect Brasil

Marieke Rode-Christoffersen

Misjonær - Kina
+852 2662 6141 eller +852 5920 5028 (mobil)
mariekerc@nms.no

Marit Breen

Rådgiver (permisjon i tre år fra 1. september 2021)
+47 97 64 33 94
maritb@nms.no

Mart Kask

Ucrew Stavanger
martkask6@gmail.com

Marta Dale

Regionkoordinator Stavanger/rådgiver småfellesskap
51 51 61 20 / 40 40 60 79
martad@nms.no

Martin Eikeland

Informasjonsleder
40406026
martine@nms.no

Mary S. Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 678 538 382
maryr@nms.no

May Lisbeth Hovlid Aurdal

Mobiliseringsansvarlig - menighet
45 22 47 38
mayha@nms.no

Merete Hallen

Leder i seksjon Asia
+ 47 90 05 05 92
mereteh@nms.no

Miriam Husøy

Connect Brasil

Mparany Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
00251 945 963441
mparanyr@nms.no

Ngai Wong "Sandy"

Connect Stavanger

Nils Endre Eikeland

Leder i seksjon Midtøsten, Vest-og Nord-Afrika
+47 46 77 75 59
nilsee@nms.no

Nora Dub Dybdal

Misjonskonsulent
51 51 61 93 og mob. 40 80 69 85
noradd@nms.no

Oda Arset

Ucrew Barcelona
oda.arset@live.no

Oddrun Grønvold Karlsen

Enhetsleder Tømmerneset Leirsted
4149 3163
oddrung@nms.no

Olav Skjerpe

Misjonær - Norge/Thailand (pendlerstilling)
olavs@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Rådgiver
+47 46 39 37 94
oleg@nms.no

Per Ivar Johansen

Personalleder og ass. generalsekretær
+47 40 40 60 11
pij@nms.no

Per Kristian Wister

Daglig leder
45 03 40 53
perkw@nms.no

Po Chu Grønvold

Rådgiver
+852 2779 2940 +47 40 82 05 66
pog@nms.no

Prakaikaew Phochan (Jeed)

Misjonær - Norge/Thailand (pendlerstilling)
prakaikaews@nms.no

Rafihiratantsoa Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 664 642 446
rafihiratantsoar@nms.no

Ragnhild Mestad

Rådgiver
+47 40 40 60 12
ragnhildm@nms.no

Rannveig Skeie

Ucrew Barcelona
rannveig.skeie@gmail.com

Reidun Andersen Weberg

Misjonskonsulent - Øst og enhetsleder Solsetra Leirsted
40 40 60 91
reidunaw@nms.no

Richard Tamm

Ucrew Stavanger
richard.markus.tamm@gmail.com

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Rune Restad

Fundraiser - bedrifter og enkeltpersoner
40 40 60 83
runer@nms.no

Ruth Tomine Håvik

Servicekonsulent
51 51 61 03
rth@nms.no

Sandra Bischler

Leder i seksjon Europa og Brasil
+33 651 860 662
sandrab@nms.no

Selma Berntsen

Ucrew Lyon
berntsen02@gmail.com

Seth Ueland Chancy

Rådgiver
+47 40 40 60 07
src@nms.no

Sidinei Schmidt

Connect Oslo

Signe Bjelke

Connect Brasil

Sigurd Haus

Fagkonsulent
+47 97 58 49 97
sigurdh@nms.no

Silje Sjøtveit

Avdelingsleder Frivillighet
+47 97 54 12 99
siljes@nms.no

Siri Nyen Sandstø

Global studiekoordinator
+47 45 86 52 17
siny@nms.no

Siv Ane Nerhus

Ass. personalleder
+47 51 51 61 89
sivn@nms.no

Solgunn Philippine Smith

Misjonær - England
+44 791 851 8100
solgunns@nms.no

Sonja Küspert

Rådgiver
+49 178 245 0572
sonjak@nms.no

Sophie Küspert-Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
+251 (0)945 963440 (mobil), +251 (0)115 534695 (kontor)
sophier@nms.no

Stein Olav Hinderaker

Seniorrådgiver
+47 40 40 60 35
steinh@nms.no

Stig Hestsveen

Rådgiver IKT og opplæring
51 51 61 18 / 40 40 60 33
stigh@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Fundraiser - kampanje
40 40 60 84
stinane@nms.no

Stine Hedeager Pedersen

Misjonær - Madagaskar
+45 30246827
stinehp@nms.no

Sunitra Tuangjaruwinai

Feltkoordinator - Thailand
sunitrat@nms.no

Susanne Fernandez Henriksen

Ucrew Barcelona
sufehe@gmail.com

Svanhild Møyholm

Administrasjonskonsulent
+47 40 40 60 22
svanhildm@nms.no

Sven Ebbell Skjold

Rådgiver
+47 94 43 42 88
svens@nms.no

Sverre Jakobsen

Misjonskonsulent - Stavanger
95 97 61 30
sverrej@nms.no

Tais Fontes

Connect Trondheim

Thor Kristian Ringsbu

Daglig leder Camp Sjusjøen Mesnali
4040 5354
torr@nms.no

Tom Kamau Rode-Christoffersen

Misjonær - Kina
+852 2662 6141 eller +852 6871 2100 (mobil)
tomrc@nms.no

Tor Helge Brandsæter

Rådgiver - Laos/Norge (pendlerstilling)
976 69 901
torhb@nms.no

Torhild Stokka

Rådgiver
+47 51 51 61 07
torhilds@nms.no

Toril Lange

Kontaktperson Alværa Misjonssenter
toril.lange@enivest.net

Torstein Fosse

Regionkoordinator - Bjørgvin
40 40 60 54
torsteinf@nms.no

Torunn Nøstrud

Regionansvarlig Sør
455 11 870
torunnn@nms.no

Trond Hjorteland

Avdelingsleder kommunikasjon og innsamling
46 94 52 42
trondh@nms.no

Trygve Danbolt Øygard

Daglig leder ved Kjeldsund leirsted og gjestegård
+47 41 08 29 86
trygvedo@nms.no

Trygve Toft-Eriksen

Rådgiver
99 34 89 94
trygvete@nms.no

Tsui Ka Wai "Kary"

Connect Stavanger

Turid Øyre Øygard

Regionansvarlig Nord og Midt-Norge
+47 40 40 60 40
turido@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Veslemøy Heintz Grydeland

Ucrew Tallinn
vesleheintz@hotmail.com

Worknesh Genno

Feltkoordinator i Etiopia
+251 115 534 698
worknesh.genno@nms.no

Yvonne Lie

Daglig leder ved Stenbekk
40 81 48 61
yvonne.lie@nms.no

Øivind Refvik

Rådgiver menighetsutvikling
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

40 40 60 70
oyvindue@nms.no

Åshild Ims Moberg

Administrativ leder for MAF (medarbeiderforeningen)
+47 91 30 89 43
aim@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Frivillig på kontrakt
+47 40 40 60 15
aaslaugit@gmail.com
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp