Gi en gave
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Andosoa Ramiaramanana

Feltkoordinator på Madagaskar
+261 340 503 422
andosoar@nms.no

Anne Karin Kristensen

Konstituert avdelingsleder for NMS Global
+47 40 40 60 02
annek@nms.no

Anne Lise Matre

Rådgiver (permisjon)
+47 40 40 60 52 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Anne Storstein Haug

Misjonær - Thailand
+66 83 292 8080
annesh@nms.no

Arild M. Bakke

Misjonær - Madagaskar
+47 412 72 350
arildb@nms.no

Ave Mølster

Misjonær - Estland
avem@nms.no

Eirik Sandstø

Misjonær - Madagaskar
eisa@nms.no

Eline Rangøy

Rådgiver seksjon Diakoni
+47 99 26 49 29
eliner@nms.no

Eline Rodvelt Hansen

Misjonær
45839173
elinerh@nms.no

Enok Houyamne

Feltkoordinator i Kamerun
enokh@nms.no

Erik Bischler

seniorrådgiver
+33 651 022 016
erikb@nms.no

Espen Schiager Topland

Rådgiver
40 40 60 34
espenst@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Frode Brügger Sætre

Misjonær (for tiden i permisjon)
Mali: +223 76 40 69 71 / Norge: 9203 7924
frodebs@nms.no

Inger Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
inesvag@gmail.com

Jostein Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
jnesvag@gmail.com

Jørgen Nordhuus

Misjonær - Thailand
jorgendn@nms.no

Klaus-Christian Küspert

Seniorrådgiver i seksjon Migrasjon
+49 157 3391 7741
klausk@nms.no

Kristian Mjølsneset

Koordinator for Ungt Lederskap
+47 90 89 34 01
kristianm@nms.no

Kristian Tjemsland

Misjonær - England
+44 7577 473850
kristiant@nms.no

Laila Kaasa

Fagvolontør
+237 696 612 700
lekkaasa@gmail.com

Landy Robenhariziva Bakke

Misjonær i norgestjeneste (til september 2020).
4134 2435
landyb@nms.no

Leah Tjemsland

Misjonær - England
+44 7429 825268
leaht@nms.no

Magne Mølster

Misjonær - Estland
Estisk nummer: +372 5919 7802 Norsk nummer: 957 43 891
magnemo@nms.no

Maicon Steuernagel

Pastor i Oslo International Church
45 69 66 26
maicons@nms.no

Margrethe Reve Brandsæter

Fundraiser - kampanje og pendlermisjonær i Thailand
99 02 15 74
margretherb@nms.no

Marieke Rode-Christoffersen

Misjonær - Kina
+852 2662 6141 eller +852 5920 5028 (mobil)
mariekerc@nms.no

Marit Breen

Rådgiver seksjon Migrasjon
+47 97 64 33 94
maritb@nms.no

Mary S. Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 678 538 382
maryr@nms.no

Mparany Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
00251 945 963441
mparanyr@nms.no

Olav Skjerpe

Misjonær - Norge/Thailand (pendlerstilling)
olavs@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Misjonær Norge / Hong Kong
+47 46 39 37 94
oleg@nms.no

Orlaug Randi Eikeland Fukuzawa

Volontør - Japan
+ 81 742 43 4955,+ 81 80 1433 1555 (mobil)
orlaugf@nms.no

Po Chu Grønvold

Misjonær - Kina
+852 2779 2940 +47 40 82 05 66
pog@nms.no

Rafihiratantsoa Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 664 642 446
rafihiratantsoar@nms.no

Ragnhild Mestad

Rådgiver
+47 40 40 60 12
ragnhildm@nms.no

Sandra Bischler

Seksjonsleder for Ledelse
+33 651 860 662
sandrab@nms.no

Sigurd Haus

Fagkonsulent
+47 97 58 49 97
sigurdh@nms.no

Siri Nyen Sandstø

Misjonær - Madagaskar
Norge: 4586 5217 / Madagaskar: +261 34 05 034 81
siny@nms.no

Solgunn Philippine Smith

Misjonær - England
+44 791 851 8100
solgunns@nms.no

Solveig Meling Johannessen

Misjonær - Thailand (pendlerstilling)
+47 481 33 139
solveigmj@nms.no

Sonja Küspert

Rådgiver - seksjon diakoni
+49 178 245 0572
sonjak@nms.no

Sophie Küspert-Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
+251 (0)945 963440 (mobil), +251 (0)115 534695 (kontor)
sophier@nms.no

Stein Olav Hinderaker

Konstituert seksjonsleder for diakoni
+47 40 40 60 35
steinh@nms.no

Stine Hedeager Pedersen

Misjonær - Madagaskar
+261 34 05 034 08
stinehp@nms.no

Svanhild Møyholm

Administrasjonskonsulent
+47 40 40 60 22
svanhildm@nms.no

Sven Ebbell Skjold

Seksjonsleder for Menighet
+47 94 43 42 88
svens@nms.no

Tom Kamau Rode-Christoffersen

Misjonær - Kina
+852 2662 6141 eller +852 6871 2100 (mobil)
tomrc@nms.no

Tone Julseth Ydstebø

Rådgiver med nestlederfunksjon
41 92 51 54
tonejy@nms.no

Tor Helge Brandsæter

Rådgiver - Laos/Norge (pendlerstilling)
torhb@nms.no

Trygve Toft-Eriksen

Rådgiver
99 34 89 94
trygvete@nms.no

Vibecke Møller

Misjonær - Thailand
vibeckem@nms.no

Worknesh Genno

Feltkoordinator i Etiopia
+251 115 534 698
worknesh.genno@nms.no

Yukiko Yamaoka Idland

Volontør - Japan
+81 090 6674 8934
yukiko@nms.no

Øivind Refvik

Rådgiver seksjon Menighet
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Frivillig på kontrakt
+47 40 40 60 15
aslaugit@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp