Gi en gave
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Andosoa Ramiaramanana

Feltkoordinator på Madagaskar
+261 340 503 422
andosoar@nms.no

Anne Lise Matre

Rådgiver
+47 40 40 60 52 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Anne Storstein Haug

Misjonær - Thailand
+66 83 292 8080
annesh@nms.no

Arild M. Bakke

Leder i seksjon Øst-Afrika
+47 412 72 350
arildb@nms.no

Aslak Lunden Gotehus

Rådgiver
+ 47 91 64 68 98
aslakg@nms.no

Audhild Steinnes Heum

Studiekoordinator ved Lovasoa, Madagaskar
audhildsh@nms.no

Ave Mølster

Misjonær - Estland
avem@nms.no

Cecilie Leinebø Thomas

Misjonær - Madagaskar
cecilielt@nms.no

Charis Lee

Feltkoordinator
charisl@nms.no

Darunee Tipvarakankoon

Studiekoordinator Thailand
daruneetnms.no

Eirik Sandstø

Rådgiver
eisa@nms.no

Emil Dybdahl Buxrud

Rådgiver (foreløpig språkstudier) - Hongkong
emildb@nms.no

Enok Houyamne

Feltkoordinator i Kamerun
enokh@nms.no

Erik Bischler

Seniorrådgiver
+33 651 022 016
erikb@nms.no

Erik Tomin Eriksen

Ucrew Barcelona
eriktomin@hotmail.no

Espen Schiager Topland

Rådgiver Migrasjon
40 40 60 34
espenst@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver menighet
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Frode Brügger Sætre

Misjonær
Mali: +223 76 40 69 71 / Norge: 9203 7924
frodebs@nms.no

Geir Sakseid

Rådgiver Midtøsten
+47 922 58 714
geirs@nms.no

Hanne Vadet Gravdal

Ucrew Lyon
hanne.vadet@bbnett.no

Hans Jacob Heum

Visedirektør på Lovasoa og rådgiver innenfor landbruk på Madagaskar
hjh@nms.no

Haakon Kessel

Leder NMS Global
948 48 314
haakonk@nms.no

Ingeborg Sæbø Oluka

Rådgiver
488 92 276
ingeborgso@nms.no

Irene Breivik Føyen

Rådgiver
90 63 63 16
irenebf@nms.no

Jostein Nesvåg

Volontør - Sør-Afrika
jnesvag@gmail.com

Klaus-Christian Küspert

Seniorrådgiver
+49 157 3391 7741
klausk@nms.no

Knut Hallen

Misjonær - Thailand
+ 47 91 52 06 93
knuth@nms.no

Knut Roland

Rådgiver innen klima, miljø og matsikkerhet, foreløpig språkstudier
+ 261 34 05 035 34
knutr@nms.no

Kristoffer Hansen-Ekenes

Misjonær - Madagaskar
+261 34 05 035 36
kristofferhe@nms.no

Laila Kaasa

Fagvolontør
+237 696 612 700
lekkaasa@gmail.com

Leah Tjemsland

Rådgiver Ungt lederskap
leaht@nms.no

Lena Eltervåg

Rådgiver
41 37 03 55
lenae@nms.no

Magne Mølster

Misjonær - Estland
Estisk nummer: +372 5919 7802 Norsk nummer: 957 43 891
magnemo@nms.no

Margrethe Reve Brandsæter

Fundraiser - kampanje og pendlermisjonær i Thailand
99 02 15 74
margretherb@nms.no

Marieke Rode-Christoffersen

Rådgiver - Kina
+852 2662 6141 eller +852 5920 5028 (mobil)
mariekerc@nms.no

Marit Breen

Rådgiver (permisjon i tre år fra 1. september 2021)
+47 97 64 33 94
maritb@nms.no

Marit Rundberg

Frivillig på kontrakt
+47 97004829 og + 852 67564306.
marit.rundberg@nms.no

Mary S. Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 678 538 382
maryr@nms.no

Merete Hallen

Leder i seksjon Asia
+ 47 90 05 05 92
mereteh@nms.no

Mparany Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
00251 945 963441
mparanyr@nms.no

Nils Endre Eikeland

Leder i seksjon Vest-Afrika, Midtøsten og Nord-Afrika
+47 46 77 75 59
nilsee@nms.no

Nora Dub Dybdal

Teologisk rådgiver for Afrika
51 51 61 93 og mob. 40 80 69 85
noradd@nms.no

Oda Arset

Ucrew Barcelona
oda.arset@live.no

Olav Skjerpe

Rådgiver - Thailand
olavs@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Frivillig på kontrakt
+47 46 39 37 94
oleg@nms.no

Phuti Mogase

Rådgiver - gender og kvinners rettigheter
+47 93 49 98 91
emilym@nms.no

Po Chu Grønvold

Rådgiver/pendlermisjonær
+852 2779 2940 +47 40 82 05 66
pog@nms.no

Prakaikaew Phochan (Jeed)

Misjonær - Thailand
prakaikaews@nms.no

Rafihiratantsoa Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 664 642 446
rafihiratantsoar@nms.no

Ragnhild Mestad

Rådgiver
+47 40 40 60 12
ragnhildm@nms.no

Rannveig Skeie

Ucrew Barcelona
rannveig.skeie@gmail.com

Sandra Bischler

Leder i seksjon Europa og Brasil
+33 651 860 662
sandrab@nms.no

Selma Berntsen

Ucrew Lyon
berntsen02@gmail.com

Seth Ueland Chancy

Rådgiver
+47 40 40 60 07
src@nms.no

Sigrid Elise Dybdahl Buxrud

Rådgiver (foreløpig språkstudier) - Hongkong
sigridb@nms.no

Sigrid Hansen-Ekenes

Misjonær - Madagaskar
+261 34 05 035 37
sigridhe@nms.no

Sigurd Haus

Fagkonsulent
+47 97 58 49 97
sigurdh@nms.no

Siri Nyen

Global studiekoordinator
+47 45 86 52 17
siny@nms.no

Solgunn Philippine Smith

Misjonær - England
+44 791 851 8100
solgunns@nms.no

Sonja Küspert

Rådgiver
+49 178 245 0572
sonjak@nms.no

Sophie Küspert-Rakotondrainy

Misjonær - Etiopia
+251 (0)945 963440 (mobil), +251 (0)115 534695 (kontor)
sophier@nms.no

Stephen Thomas

Misjonær - Madagaskar
stephent@nms.no

Stine Roland

Rådgiver innen diakoni og mental helse, foreløpig språkstudier
+261 340 50 35 33
stiner@nms.no

Sunitra Tuangjaruwinai

Feltkoordinator - Thailand
sunitrat@nms.no

Susanne Fernandez Henriksen

Ucrew Barcelona
sufehe@gmail.com

Sven Ebbell Skjold

Rådgiver
+47 94 43 42 88
svens@nms.no

Tom Kamau Rode-Christoffersen

Rådgiver- Kina
+852 2662 6141 eller +852 6871 2100 (mobil)
tomrc@nms.no

Tor Helge Brandsæter

Rådgiver - Laos/Norge (pendlerstilling)
976 69 901
torhb@nms.no

Worknesh Genno

Feltkoordinator i Etiopia
+251 115 534 698
worknesh.genno@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Frivillig på kontrakt
+47 40 40 60 15
aaslaugit@gmail.com
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp