Gi en gave
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Andreas Dirdal Kydland

Kommunikasjonsrådgiver - digitale medier
988 70 938
andreask@nms.no

Helene Reite Uglem

Redaktør for Misjonstidende
+47 95 21 74 92
heleneru@nms.no

Inger Marie Kolnes Stangeland

Grafisk rådgiver
51 51 61 58
ingerst@nms.no

James Ecendance

Prosjektleder for NMS' nettbutikk
94 19 17 21
jamese@nms.no

John Martin Bore

CRM-rådgiver
+47 40 40 60 25
johnb@nms.no

Liv Olaug Haaland

Grafisk rådgiver
51 51 61 50
livh@nms.no

Ludvig Samnøen

Prosjektmedarbeider i NMS' nettbutikk

Margrethe Reve Brandsæter

Fundraiser - kampanje og pendlermisjonær i Thailand
99 02 15 74
margretherb@nms.no

Maria Indrøy Risanger

Kommunikasjonsrådgiver - global
+47 91132956
mariar@nms.no

Martin Eikeland

Informasjonsleder
40406026
martine@nms.no

Rune Restad

Fundraiser - bedrifter og enkeltpersoner (permisjon fra 1. oktober til 30. september)
40 40 60 83
runer@nms.no

Ruth Tomine Håvik

Servicekonsulent
51 51 61 03
rth@nms.no

Signy Margrete Hefley

Fundraiser

Stina M. Aa. Neergård

Fundraiser - kampanje
40 40 60 84
stinane@nms.no

Torhild Stokka

Rådgiver
+47 51 51 61 07
torhilds@nms.no

Trond Hjorteland

Avdelingsleder kommunikasjon og innsamling
46 94 52 42
trondh@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

Fundraiser
40 40 60 70
oyvindue@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp