Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Andreas Dirdal Kydland

Redaksjonsleder (vikar fra august 2019)
andreask@nms.no

Anne Presthagen Vedum

Regionkoordinator - Øst og Nord
51 51 61 91 / 95 89 81 74
annepv@nms.no

Bjarte Thorsen

Administrasjonsrådgiver
40 40 60 18
bjartet@nms.no

Ellen Jorunn Norheim

Frivillig på kontrakt
40 40 60 43
ellenn@nms.no

Else Storaas Vatne

Leder giveroppfølging
51 51 61 92 / 92 45 79 03
elsesv@nms.no

Hege Steinsland

Misjonskonsulent - Møre
heges@nms.no

Helene Kristiansen

Regionkontakt og misjonskonsulent - Sør
40 40 60 36
helenek@nms.no

Helene Reite Uglem

Redaksjonsleder (permisjon ut 2020)
+47 95 21 74 92
heleneru@nms.no

Hildegunn Lofthus Berntsen

Gjenbrukskonsulent
40 42 97 53
hlb@nms.no

Ina Kjøstvedt

Daglig leder NMS Gjenbruk
+47 95 27 50 70
inak@nms.no

Ingeborg Meslo Ulvin

Regionkontakt og misjonskonsulent - Trøndelag (permisjon)
51 51 61 11 / 40 40 60 85
ingeborgu@nms.no

Inger Marie Stangeland

Grafisk rådgiver
51 51 61 58
ingerst@nms.no

Janne Bech-Sørensen

Fundraiser
+47 40 82 05 63
jannebs@nms.no

John Martin Bore

CRM-rådgiver
+47 40 40 60 25
johnb@nms.no

Kirsten Johanne Rygg

Servicekonsulent
51 51 61 04
kjr@nms.no

Laila Karin Tusvik Helle

Misjonskonsulent og regionkontakt - Møre
40 40 60 60
lailath@nms.no

Lise Marit Hansen

Misjonskonsulent
51 51 61 11
liseh@nms.no

Liv Olaug Haaland

Grafisk rådgiver
51 51 61 50
livh@nms.no

Magne Mjærum

Frivillig på kontrakt - Øst
46 88 64 41
magnem1947@gmail.com

Margrethe Reve Brandsæter

Fundraiser - kampanje og pendlermisjonær i Thailand
99 02 15 74
margretherb@nms.no

Marit Mjølsneset

Kommunikasjonsrådgiver - global
+47 51 51 61 71
maritm@nms.no

Marta Dale

Rådgiver forening og fellesskap
51 51 61 20 / 40 40 60 79
martad@nms.no

Martin Eikeland

Kommunikasjonsleder
40406026
martine@nms.no

May Lisbeth Hovlid Aurdal

Fundraiser - menighet / Misjonskonsulent - Møre
45 22 47 38
mayha@nms.no

Nora Dub Dybdal

Misjonskonsulent og CRM-rådgiver
51 51 61 93 og mob. 40 80 69 85
noradd@nms.no

Reidun Andersen Weberg

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 91
reidunaw@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Rune Restad

Fundraiser - bedrifter og enkeltpersoner
40 40 60 83
runer@nms.no

Ruth Marie Salte Keyes

Frivillighetskoordinator
95 76 39 76
ruths@nms.no

Ruth Tomine Håvik

Servicekonsulent
51 51 61 03
rth@nms.no

Sigurd Egeland

Leder NMS Fundraising
+47 40 40 60 20
sigurde@nms.no

Silje Sjøtveit

Prosjektleder (Telemark)
97 54 12 99
siljes@nms.no

Siv Ane Nerhus

Kommunikasjonsrådgiver - digitale medier
+47 51 51 61 89
sivn@nms.no

Stig Hestsveen

Rådgiver IKT og opplæring
51 51 61 18 / 40 40 60 33
stigh@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Fundraiser - kampanje
40 40 60 84
stinane@nms.no

Sven Fjelde

Misjonskonsulent
51 51 61 21
svenf@nms.no

Sverre Jakobsen

Misjonskonsulent - Stavanger
95 97 61 30
sverrej@nms.no

Torhild Stokka

Rådgiver
+47 51 51 61 07
torhilds@nms.no

Torstein Fosse

Misjonskonsulent - Bjørgvin
40 40 60 54
torsteinf@nms.no

Turid Øyre Øygard

Gjenbrukskonsulent
+47 40 40 60 40
turido@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

Seksjonsleder mobilisering
40 40 60 70
oyvindue@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Rådgiver og misjonskonsulent
+47 40 40 60 15
aslaugit@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp