Gi en gave
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Anne Lise Matre

Rådgiver
+47 40 40 60 52 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Espen Schiager Topland

Rådgiver Migrasjon
40 40 60 34
espenst@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver menighet
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Geir Sakseid

Rådgiver Midtøsten
+47 922 58 714
geirs@nms.no

Haakon Kessel

Leder NMS Global
948 48 314
haakonk@nms.no

Ingeborg Sæbø Oluka

Rådgiver
488 92 276
ingeborgso@nms.no

Knut Hallen

Misjonær - Thailand
+ 47 91 52 06 93
knuth@nms.no

Kristian Mjølsneset

Leder for seksjon Internasjonal frivillighet
+47 90 89 34 01
kristianm@nms.no

Landy Robenhariziva Bakke

Forkynner
413 42 435
landyb@nms.no

Marta Dale

Regionkoordinator Stavanger/rådgiver småfellesskap
51 51 61 20 / 40 40 60 79
martad@nms.no

Nils Endre Eikeland

Leder i seksjon Vest-Afrika, Midtøsten og Nord-Afrika
+47 46 77 75 59
nilsee@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Frivillig på kontrakt
+47 46 39 37 94
oleg@nms.no

Po Chu Grønvold

Rådgiver/pendlermisjonær
+852 2779 2940 +47 40 82 05 66
pog@nms.no

Ragnhild Mestad

Rådgiver
+47 40 40 60 12
ragnhildm@nms.no

Reidun Andersen Weberg

Enhetsleder Solsetra Leirsted
40 40 60 91
reidunaw@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Rune Restad

Fundraiser - bedrifter og enkeltpersoner (permisjon fra 1. oktober til 30. september)
40 40 60 83
runer@nms.no

Seth Ueland Chancy

Rådgiver
+47 40 40 60 07
src@nms.no

Silje Sjøtveit

Avdelingsleder Frivillighet
+47 97 54 12 99
siljes@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Fundraiser - kampanje
40 40 60 84
stinane@nms.no

Sven Ebbell Skjold

Rådgiver
+47 94 43 42 88
svens@nms.no

Trond Hjorteland

Avdelingsleder kommunikasjon og innsamling
46 94 52 42
trondh@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Øivind Refvik

Rådgiver menighetsutvikling
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

Fundraiser
40 40 60 70
oyvindue@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Frivillig på kontrakt
+47 40 40 60 15
aaslaugit@gmail.com
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp