Gi en gave
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Anne Presthagen Vedum

Regionkoordinator - Nord
95 89 81 74
annepv@nms.no

Bente Bjørseth

Misjonskonsulent - Øst
90 86 58 99
benteb@nms.no

Bente Sæth Berntsen

Programleder Connect (NMS sin utvekslingslinje ved Hald internasjonale skole)
+47 98 86 18 15
bente.berntsen@hald.no

Birgitte Bugaard Ørnes

Misjonskonsulent
47 01 41 24
birgitteo@nms.no

Ellen Jorunn Norheim

Frivillig på kontrakt - Sør
40 40 60 43
ellenn@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver menighet
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Gregory Bieberbach

Programmedarbeider Connect (NMS sin utvekslingslinje ved Hald internasjonale skole)
+47 45 91 72 42
gregory.bieberbach@hald.no

Helene Kristiansen

Regionkoordinator og misjonskonsulent - Sør
40 40 60 36
helenek@nms.no

Hildegunn Lofthus Berntsen

Regionkoordinator Øst
40 42 97 53
hlb@nms.no

Ingeborg Meslo Ulvin

Regionkoordinator - Trøndelag (permisjon hele 2022)
40 40 60 85
ingeborgu@nms.no

Janne Bech-Sørensen

Misjonskonsulent og rådgiver for Frivillighet
+47 40 82 05 63
jannebs@nms.no

Jostein Solbakken

Misjonskonsulent - Møre
46 44 67 50
josteins@nms.no

Julie Horpestad

Prosjektleder Grådighetsbekjemper
40329381
julieh@nms.no

Kristian Mjølsneset

Leder for seksjon Internasjonal frivillighet
+47 90 89 34 01
kristianm@nms.no

Laila Karin Tusvik Helle

Regionkoordinator - Møre
40 40 60 60
lailath@nms.no

Landy Robenhariziva Bakke

Forkynner
413 42 435
landyb@nms.no

Lisbeth Barlaup

Regionkoordinator Trøndelag (vikar)
92 63 94 37
lisbethb@nms.no

Magne Mjærum

Frivillig på kontrakt - Øst
46 88 64 41
magnem1947@gmail.com

Maicon Steuernagel

Pastor i Oslo International Church
45 69 66 26
maicons@nms.no

Marta Dale

Regionkoordinator Stavanger/rådgiver småfellesskap
51 51 61 20 / 40 40 60 79
martad@nms.no

May Lisbeth Hovlid Aurdal

Mobiliseringsansvarlig - menighet
45 22 47 38
mayha@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Ruth Marine Murvold

Misjonskonsulent - Øst
+47 90 19 81 74
ruthm@nms.no

Silje Sjøtveit

Avdelingsleder Frivillighet
+47 97 54 12 99
siljes@nms.no

Sverre Jakobsen

Misjonskonsulent - Stavanger
95 97 61 30
sverrej@nms.no

Torstein Fosse

Regionkoordinator - Bjørgvin
40 40 60 54
torsteinf@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Øivind Refvik

Rådgiver menighetsutvikling
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp