Gi en gave
Nettbutikk
Meny

Ansatte

Her er våre ansatte.

Andreas Holm

Programleder Connect (NMS sin utvekslingslinje ved Hald internasjonale skole)
41278189
andreas.holm@hald.no

Anne Presthagen Vedum

Regionkoordinator - Nord
51 51 61 91 / 95 89 81 74
annepv@nms.no

Elisabeth Helgøy

Programmedarbeider Connect (NMS sin utvekslingslinje ved Hald internasjonale skole)
94894736
elisabeth.helgoy@hald.no

Ellen Jorunn Norheim

Frivillig på kontrakt - Sør
40 40 60 43
ellenn@nms.no

Ester Schweickardt

Connect Trondheim

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver menighet
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Helene Kristiansen

Regionkoordinator og misjonskonsulent - Sør
40 40 60 36
helenek@nms.no

Hildegunn Lofthus Berntsen

Regionkoordinator Øst
40 42 97 53
hlb@nms.no

Ingeborg Meslo Ulvin

Regionkoordinator - Trøndelag (permisjon hele 2022)
40 40 60 85
ingeborgu@nms.no

Janne Bech-Sørensen

Misjonskonsulent og rådgiver for Frivillighet
+47 40 82 05 63
jannebs@nms.no

Julie Horpestad

Prosjektleder Grådighetsbekjemper
40329381
julieh@nms.no

Kristian Mjølsneset

Leder internasjonal frivillighet
+47 90 89 34 01
kristianm@nms.no

Laila Karin Tusvik Helle

Regionkoordinator - Møre
40 40 60 60
lailath@nms.no

Landy Robenhariziva Bakke

Forkynner
413 42 435
landyb@nms.no

Leonardo Stamm

Connect Oslo

Lisbeth Barlaup

Regionkoordinator Trøndelag (vikar)
92 63 94 37
lisbethb@nms.no

Magne Mjærum

Frivillig på kontrakt - Øst
46 88 64 41
magnem1947@gmail.com

Maicon Steuernagel

Pastor i Oslo International Church
45 69 66 26
maicons@nms.no

Mart Kask

Ucrew Stavanger
martkask6@gmail.com

Marta Dale

Regionkoordinator Stavanger/rådgiver småfellesskap
51 51 61 20 / 40 40 60 79
martad@nms.no

May Lisbeth Hovlid Aurdal

Mobiliseringsansvarlig - menighet
45 22 47 38
mayha@nms.no

Ngai Wong "Sandy"

Connect Stavanger

Reidun Andersen Weberg

Misjonskonsulent - Øst og enhetsleder Solsetra Leirsted
40 40 60 91
reidunaw@nms.no

Richard Tamm

Ucrew Stavanger
richard.markus.tamm@gmail.com

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Ruth Marine Murvold

Misjonskonsulent
+47 90 19 81 74
ruthm@nms.no

Sidinei Schmidt

Connect Oslo

Silje Sjøtveit

Avdelingsleder Frivillighet
+47 97 54 12 99
siljes@nms.no

Sverre Jakobsen

Misjonskonsulent - Stavanger
95 97 61 30
sverrej@nms.no

Tais Fontes

Connect Trondheim

Torstein Fosse

Regionkoordinator - Bjørgvin
40 40 60 54
torsteinf@nms.no

Tsui Ka Wai "Kary"

Connect Stavanger

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Øivind Refvik

Rådgiver menighetsutvikling
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp