Gi en gave
Meny
Last ned

Formidlere i NMS

Det er nå jobbet frem en løsning der både ansatte og frivillige kan ta direkte kontakt med formidlere i NMS til ulike arrangementer i Norge.

På nettsiden til NMS fins det allerede en oversikt over alle ansatte i organisasjonen. Vi har nå laget en ny kategori som heter «Formidlere».

Dette er en oversikt over alle ansatte som har sagt at de er villige til å bli kontaktet angående formidlingsoppdrag.

Du kan videre sortere utfra land du er interessert i, og om det er misjonsformidling eller preken du ønsker og så videre.

Ansatte i NMS vil si ja eller nei til oppdraget utfra kapasitet og etter avtale med sin nærmeste leder.

Dersom den ansatte ikke har mulighet, så skal du få to nye navn du kan spørre.

Det er også mulig å kontakte regionkoordinator og misjonskonsulent i ditt område som har oversikt over frivillige forkynnere lokalt.

Ordningen med at alle forespørsler til NMS-ansatte skal gå gjennom regionkoordinator, faller med dette bort.

Denne nye ordningen må nå i første omgang prøves ut. Vi er åpne for tilbakemeldinger på hva som fungerer og hva som med fordel må endres på.

Her er en oversikt over hvor de ansatte bor i Norge, med tanke på hvem som har kortest reisevei til ditt arrangement. Helt nederst finner du kontaktinformasjon til alle formidlere:

Formidlere i NMS

Anne Lise Matre

Rådgiver
+47 97 01 93 06 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Espen Schiager Topland

Rådgiver Migrasjon
40 40 60 34
espenst@nms.no

Geir Sakseid

Rådgiver Midtøsten
+47 922 58 714
geirs@nms.no

Haakon Kessel

Leder NMS Global
948 48 314
haakonk@nms.no

Ingeborg Sæbø Oluka

Global studiekoordinator
488 92 276
ingeborgso@nms.no

Knut Hallen

Misjonær - Thailand
+ 47 91 52 06 93
knuth@nms.no

Landy Robenhariziva Bakke

Forkynner nasjonalt
413 42 435
landyb@nms.no

Nils Endre Eikeland

Regionkoordinator - Stavanger og brobygger mellom leirstedene
+47 46 77 75 59
nilsee@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Frivillig på kontrakt
+47 46 39 37 94
oleg@nms.no

Ragnhild Mestad

Spesialrådgiver
+47 40 40 60 12 / +237 6 59 50 62 18 (Kamerun)
ragnhildm@nms.no

Reidun Andersen Weberg

Enhetsleder Solsetra Leirsted
40 40 60 91
reidunaw@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Seth Ueland Chancy

Rådgiver - Conviviality og Use your talents
+47 40 40 60 07
src@nms.no

Silje Sjøtveit

Avdelingsleder Frivillighet
+47 97 54 12 99
siljes@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Fundraiser - kampanje
40 40 60 84
stinane@nms.no

Sven Ebbell Skjold

Rådgiver - kontekstuell menighet
+47 94 43 42 88
svens@nms.no

Trond Hjorteland

Avdelingsleder kommunikasjon og innsamling
46 94 52 42
trondh@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Øivind Refvik

Konst. seksjonsleder Ungt lederskap/rådgiver menighetsutvikling
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

Fundraiser
40 40 60 70
oyvindue@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Frivillig på kontrakt
+47 40 40 60 15
aaslaugit@gmail.com
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp