Gi en gave
Nettbutikk
Meny

Formidlere i NMS

Last ned
Det er nå jobbet frem en løsning der både ansatte og frivillige kan ta direkte kontakt med formidlere i NMS til ulike arrangementer i Norge.

På nettsiden til NMS fins det allerede en oversikt over alle ansatte i organisasjonen. Vi har nå laget en ny kategori som heter «Formidlere».

Dette er en oversikt over alle ansatte som har sagt at de er villige til å bli kontaktet angående formidlingsoppdrag.

Du kan videre sortere utfra land du er interessert i, og om det er misjonsformidling eller preken du ønsker og så videre.

Ansatte i NMS vil si ja eller nei til oppdraget utfra kapasitet og etter avtale med sin nærmeste leder.

Dersom den ansatte ikke har mulighet, så skal du få to nye navn du kan spørre.

Det er også mulig å kontakte regionkoordinator og misjonskonsulent i ditt område som har oversikt over frivillige forkynnere lokalt.

Ordningen med at alle forespørsler til NMS-ansatte skal gå gjennom regionkoordinator, faller med dette bort.

Denne nye ordningen må nå i første omgang prøves ut. Vi er åpne for tilbakemeldinger på hva som fungerer og hva som med fordel må endres på.

Her er en oversikt over hvor de ansatte bor i Norge, med tanke på hvem som har kortest reisevei til ditt arrangement. Helt nederst finner du kontaktinformasjon til alle formidlere:

Formidlere i NMS

Anne Lise Matre

Rådgiver
+47 40 40 60 52 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Audhild Steinnes Heum

Studiekoordinator ved Lovasoa, Madagaskar
audhildsh@nms.no

Espen Schiager Topland

Rådgiver
40 40 60 34
espenst@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Rådgiver menighet
+47 99 23 74 29
evyn@nms.no

Geir Sakseid

Rådgiver Midtøsten
+47 922 58 714
geirs@nms.no

Hans Jacob Heum

Rådgiver Madagaskar
hjh@nms.no

Haakon Kessel

Leder NMS Global
948 48 314
haakonk@nms.no

Ingeborg Sæbø Oluka

Rådgiver
ingeborgso@nms.no

Kristian Mjølsneset

Leder internasjonal frivillighet
+47 90 89 34 01
kristianm@nms.no

Landy Robenhariziva Bakke

Forkynner
413 42 435
landyb@nms.no

Marta Dale

Regionkoordinator Stavanger/rådgiver småfellesskap
51 51 61 20 / 40 40 60 79
martad@nms.no

Nils Endre Eikeland

Leder i seksjon Vest-Afrika, Midtøsten og Nord-Afrika
+47 46 77 75 59
nilsee@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Rådgiver
+47 46 39 37 94
oleg@nms.no

Po Chu Grønvold

Rådgiver
+852 2779 2940 +47 40 82 05 66
pog@nms.no

Ragnhild Mestad

Rådgiver
+47 40 40 60 12
ragnhildm@nms.no

Reidun Andersen Weberg

Misjonskonsulent - Øst og enhetsleder Solsetra Leirsted
40 40 60 91
reidunaw@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent - Stavanger
92 60 66 49
roarv@nms.no

Rune Restad

Fundraiser - bedrifter og enkeltpersoner
40 40 60 83
runer@nms.no

Seth Ueland Chancy

Rådgiver
+47 40 40 60 07
src@nms.no

Silje Sjøtveit

Avdelingsleder Frivillighet
+47 97 54 12 99
siljes@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Fundraiser - kampanje
40 40 60 84
stinane@nms.no

Sven Ebbell Skjold

Rådgiver
+47 94 43 42 88
svens@nms.no

Trond Hjorteland

Avdelingsleder kommunikasjon og innsamling
46 94 52 42
trondh@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent - Øst
40 40 60 21
unniho@nms.no

Øivind Refvik

Rådgiver menighetsutvikling
41 23 20 04
oivind.refvik@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Frivillig på kontrakt
+47 40 40 60 15
aaslaugit@gmail.com
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp