Gi en gave
Meny
Last ned

En fin misjonslørdag 14. september

Dagen starter kl 10.30 i NMS Lilleborg, Oskar Braatens gt 35. Oslo. I fem gode lørdags-timer skal vi inspirere hverandre til ny kvikk i vår del av NMS Øst. Region Øst er et stort område, og til sammen er vi mange inspiratorer og ide-makere. Frivillighetsleder Silje Sjøtveit og Globus-leder Haakon Kessel kommer også.
Tilbake
Del Facebook Twitter E-post

Slik ser regionstevnet ut:
10.30 Velkomstkaffe
11.00 Haakon Kessel, lederen for Globalt NMS-arbeid:
”Dette er vi med på”
12.30 Lunsj
13.30 Silje Sjøtveit, lederen for Frivillighet.
Her får vi også møte”grasrota” for
– Grådighetsbekjemperne
– Foreninger
– Områdeutvalgene
– Leirstedene
– Bruktbutikkene
Det vil bli servert kaffe underveis i panel-samtalen.

Tor Kessel gir oss musikk og sang!
16.00 Inspirerte får vi med oss en siste
apell om hva dette regionstevnet
har gitt oss.

Påmelding til 
nmslilleborg.no, eller til 40406035

Kr 100 for hele dagen
Dette betales med vipps eller kontanter ved ankomst. Også dagens kollekt kan gis som vipps/kontanter

Transport til Oskar Braatens gate 35
Noen få P-plasser utenfor bygget. Det anbefales at du tar buss 20 / 30 til stoppen ”Torshovparken”. Eller fra sentrum tar du gjerne trikkene 11, 12 og 18. Gå av ved Biermanns gate, og spasér derfra i ca 8-10 minutter.


Se andre arrangementer

16 jul

Sommerfestuke for tiende gang

Det blir Sommerfestuke på Sjusjøen også i år, for tiende gang!
Les mer
23 jul

«Natur, kultur, misjon og fornyelse»

Velkommen til leir for spreke voksne.
Les mer
08 aug

Velkommen til Camp Kjeldsund

Sommarens høgdepunkt! Denne leiren er et samlingspunkt for både barn, ungdom og vaksne på Kjeldsund. Vi har det veldig kjekt ilag!
Les mer
17 aug

Varhaug-stevne

Velkommen til Varhaug-stevnet 2025!
Les mer
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp