Tilbake til nms.no Frankrikeblogg
Meny

Hvem vi er

Her er kontaktinformasjonen for alle som jobber i Frankrike.

Misjonærer i Frankrike

Bovild Andrine Staabystrand

Ucrew
48102683
bovild@hotmail.no

Gabriel de Lima Klein

Ucrew
gabrieldelimaklein@gmail.com

Katriin Kents

Ucrew
katriin.kents@gmail.com

Kevin Gabriel Ramisch Pergher

Ucrew
kevin.pergher@gmail.com

Mary S. Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 678 538 382
maryr@nms.no

Rafihiratantsoa Rakotovao

Misjonær - Frankrike
+33 664 642 446
rafihiratantsoar@nms.no

Sandra Bischler

Seksjonsleder for Ledelse
+33 651 860 662
sandrab@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp