Walk for Living Water

Walk for Living Water handler om å gi barn og voksne i Laos tilgang til rent vann for resten av livet. Det gjør vi ved å røre på kroppen og samle støtte per skritt vi går. Ditt engasjement forandrer liv!

I 2025 har vi et mål om at vi til sammen skal gå 100 millioner skritt og gi 1 øre per skritt i løpet av september. Om vi klarer det blir det 1 million kroner til rent vann. Da vil alle innbyggerne i tre landsbyer i Laos få tilgang til rent vann resten av livet!

Når du melder deg på Walk for Living Water, sier du ja til å gi 1 øre per skritt du går for Laos i september. Opprett gjerne en spleis hvor du kan invitere venner og familie til å være med å støtte skrittene du går. Alternativt kan du registrere deg i et skjema her. Når september er over, vil du da få tilsendt et skjema hvor du kan rapportere hvor mange skritt du har gått og hvor mange kroner det har blitt!

Start en spleis

Registrer deg

Visste du at mange unge jenter må bruke flere timer daglig på å gå flere kilometer for å hente vann? Når flere landsbyer får tilgang til rent drikkevann, får flere mulighet til å gå på skole!

Tusen takk for ditt engasjement!

PS: Om du vil invitere venner og familie til å være med å støtte skrittene du går, er det et godt tips å opprette en spleis hvor de kan være med å bidra!

Det er mange måter å delta på – du kan gå, løpe, rulle og sykle. Du kan gjøre alt på én dag, eller telle skritt i hele september. Det viktigste er at vi engasjerer oss og bidrar slik at enda flere barn og voksne i Laos kan få et bedre liv og fremtid gjennom tilgang til rent vann.

DIN GAVE GJØR EN FORSKJELL!

For 500 kroner gir du vann til én person for resten av livet.

For 2000 kroner gir du vann til en hel familie for resten av livet.

Del dette innlegget

Skrevet av: