Meny

Contact

Field Coordinators/ Contact Person

Country/field Name Email
Ethiopia Worknesh Genno worknesh.genno@nms.no
Japan Merete Hallen mereteh@nms.no
China Charis Lee charis.lee@nms.no
Thailand Sunitra Tuangjaruwinai sunitrat@nms.no
Madagascar Andosoa Ramiaramanana andosoa.ramiaramanana@nms.no
Cameroon Enok Houyamne enokh@nms.no
France Sandra Bischler sandrab@nms.no
Brazil Evy Torunn Nyvoll evyn@nms.no
Estonia Sven Ebbell Skjold svens@nms.no
England Leah Tjemsland leaht@nms.no
Middle East Nils Endre Eikeland nilsee@nms.no

 

Section Leaders

Area Name Email
Asia Merete Hallen mereteh@nms.no
East Africa Arild Bakke arildb@nms.no
Europe and Brazil Sandra Bischler sandrab@nms.no
West Africa, Middle East and North Africa  Nils Endre Eiekeland nilsee@nms.no

 

Expand Lukk Søk Meny Mer Expand Arrow Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp