Ansatte

Her er våre ansatte.

Alfhild Steinsbø Hauglid

Misjonær
+666 1825 0740
alh@nms.no

Anders Vik Aarseth

Misjonær
+372 58544154 eller +47 938 58 480
ava@nms.no

Andreas Granerud

Misjonær
+47 41503291
agr@nms.no

Andreas Hense Jungklaus

UCREW
ahjungklaus@gmail.com

Anne Karin Kristensen

Programleder
40 40 60 02
akk@nms.no

Anne Lise Matre

Misjonær
40406052 (Norge) +223 75 02 35 62 (Mali)
annelisem@nms.no

Anne Presthagen Vedum

Kontorleder
22 57 85 51 eller 95 89 81 74
annepv@nms.no

Anne Storstein Haug

Misjonær
+66 83 292 8080
aha@nms.no

Anne Vigdis Endsjø

Personalkonsulent
aen@nms.no

Arild M. Bakke

Teologisk lærer
+261 20 22 220 40 eller +261 34 05 034 01 (mobil)
aba@nms.no

Audun Ommedal

Misjonskonsulent
90 73 41 71
auduno@nms.no

Ave Mølster

Menighetsbygger/barne- og ungdomsarbeider
+372 59197902
avm@nms.no

Berit Tveida

Misjonskonsulent og butikkleder NMS Bok & Musikk i Egersund
51 49 23 52 eller 93 48 98 91

Bjarte Thorsen

Regionkoordinator
40406018
bjartet@nms.no

Bjørn Inge Holberg

Misjonær i Norgestjeneste
bih@nms.no

Bjørn Staurland

Økonomisjef
40406040
bst@nms.no

Bjørn-Eddy Andersen

Frivillig på kontrakt
48 23 55 98
tva.bea@online.no

Bodil Elise Gilje Tumyr

Vikar for representant (pendlermisjonær)
bodilt@nms.no

Bruno Hersdal

Misjonskonsulent
94 11 50 81
bhe@nms.no

Dag Johannessen

Misjonær (oppholder seg for tiden i Norge)
djo@nms.no

Dag Rune Sameien

Programrådgiver
46 05 32 51
drs@nms.no

Dagny Harkmark Straume

Misjonær
+81 6 6431 1820 eller +81 9 0513 85006
dhs@nms.no

Débora Renata Caentano Moecke

UCREW
debora.moecke@gmail.com

Eirik Sandstø

Misjonær
+261 34 05 034 18
esa@nms.no

Eivind Hauglid

Representant
+66 81 341 1644
eha@nms.no

Eline Rangøy

Misjonær
+237 691 964 545
era@nms.no

Ellen Jorunn Norheim

Misjonskonsulent
40 40 60 43
ellenn@nms.no

Else Storaas Vatne

Regionleder
22 57 85 52 eller 92 45 79 03
esv@nms.no

Erik Bischler

Representant
+237 699 800 702
ebi@nms.no

Espen Schiager Topland

Regionleder
40 40 60 34
eto@nms.no

Evy Torunn Nyvoll

Regionleder
99 23 74 29
evyn@nms.no

Frode Brügger Sætre

Evangelist
+223 764 069 71
fbs@nms.no

Georg Tumyr

Vikar for representant (pendlermisjonær)
+47 45865913
georgt@nms.no

Grethe Lunde

Regionleder
40 40 60 45
ghl@nms.no

Gunnar Eskelund

Driftsleder - bygg i Trondheim
ges@nms.no

Gunnar Rangøy

Misjonær
+237 691 949 294
gur@nms.no

Guri Ekse

Frivillig på kontrakt
97 10 51 71
gr-ekse@online.no

Helene Kristiansen

Misjonskonsulent
37 09 59 54 eller 40 40 60 36
hkr@nms.no

Helene Reite Uglem

Redaksjonssekretær
40406036
heleneru@nms.no

Helge Hiim

Daglig leder NMS Gjenbruk
40 40 60 19
hhi@nms.no

Henriette Marie Saga

UCREW
+47 41856707
henriette_m_saga@hotmail.com

Hildegunn Lofthus Berntsen

Gjenbrukskonsulent
40 42 97 53
hlb@nms.no

Ingeborg Marie Alfsvåg Ekenes

Representant (for tiden i permisjon)
+81 80 2416 4561
ime@nms.no

Ingeborg Meslo Ulvin

Misjonskonsulent
40 40 60 85
inmu@nms.no

Inger Kari Søyland

Assisterende generalsekretær
40 40 60 14
iks@nms.no

Inger Marie Stangeland

Grafisk formgiver
51516158
inger.marie.stangeland@nms.no

Inger Nesvåg

Volontør
jnesvag@gmail.com

Ingvald Andersen Frøyen

Misjonskonsulent og pendlermisjonær (Mali)
40406046
iaf@nms.no

Ivar Smedrød

Misjonskonsulent
22 57 85 53 eller 95 13 25 75
ism@nms.no

Jakop Arntson Nesse Stavset

UCREW
+47 94489250
jakopstavset@gmail.com

Jan Ove Klüver Larssen

Personalkonsulent
99258298
jol@nms.no

Janne Bjune

Misjonskonsulent
40 40 60 62
jbj@nms.no

Jeffrey Huseby

Generalsekretær
40 40 60 01
jeffreyh@nms.no

Jofrid Vik Hjorteland

Administrasjonssekretær
51516143
jofridh@nms.no

John Martin Bore

Innsamlingskonsulent
40406025
johnb@nms.no

John Olav Straume

Misjonær
+81 6 6431 1820 eller +81 9 0513 85006
jos@nms.no

Jorunn Kjelle Granerud

Misjonær
+47 91337855
jkg@nms.no

Jorunn Lien

Misjonskonsulent
40 40 60 92
jli@nms.no

Jostein Nesvåg

Volontør
jnesvag@gmail.com

Kamilla Salmelid

Misjonær (i ett års tjeneste)
+261 34 05 034 13
kamilla.salmelid@gmail.com

Kari Anne Moen Salte

Controller
kms@nms.no

Kenneth Anderson

Økonomikonsulent
kan@nms.no

Kenneth Davidhaugen

Frivillig på kontrakt
41 02 56 19
kenneth.davidhaugen@gmail.com

Kine Bo Eun Gahnstrøm-Kalviknes

Misjonær
+66 99 189 5693
nms-kinegk@nms.no

Kirsten Johanne Rygg

konsulent Informasjonssenter
kjr@nms.no

Kirsti Larsen Torvik

Misjonskonsulent
40 40 60 37
kirstit@nms.no

Kjetil Lillebuan Vada

Misjonskonsulent
90 52 05 34
kva@nms.no

Klaus-Christian Küspert

Representant
Mobil: 00251 911 43 02 42, Kontor: 00251 011 55 34 698
kck@nms.no

Knut Lande

Frivillig på kontrakt
40 40 60 74
knutl@nms.no

Kristian Mjølsneset

Kristian Tjemsland

Misjonær
+44 7577 473850
ktj@nms.no

Kristin Heskje

F-2 prest
48 20 50 27
prest@f-2.no

Laila Karin Tusvik Helle

Regionleder
40 40 60 60
lkh@nms.no

Laila Kaasa

Fagvolontør
+237 96612700
lekkaasa@gmail.com

Landy Robenhariziva Bakke

Misjonær
+261 20 22 22040 og +261 34 05 034 03
lab@nms.no

Leah Tjemsland

Misjonær
+44 7429 825268
ltj@nms.no

Lise Tørnby

Avdelingsleder
liset@nms.no

Liv Olaug Haaland

Innsamlingskonsulent
40406023
liv.olaug.haaland@nms.no

Magne Mjærum

Frivillig på kontrakt
46 88 64 41
magnem1947@gmail.com

Magne Mølster

Menighetsbygger/barne- og ungdomsarbeider
+372 59197802
mmo@nms.no

Maicon Steuernagel

Pastor i Oslo International Church
45 69 66 26
maicons@nms.no

Margrethe Reve Brandsæter

Misjonær
+66 94 554 4029
mrb@nms.no

Mari Iren Bunes

Misjonskonsulent
40 40 09 83
mib@nms.no

Maria Therese Tuv Einertrø

UCREW
+47 95822720
mariatherese_tuv@hotmail.com

Marianne Bratland Largado

Misjonær
+66 88 563 6352
mbh@nms.no

Marieke Rode-Christoffersen

Misjonær
+852 2662 6141 eller +852 5920 5028 (mobil)
mrc@nms.no

Marit Breen

Rådgiver i kvinnerettigheter
00251 912613868
mbr@nms.no

Marit Mjølsneset

Prosjektleder
Maritm@nms.no

Marit Rødland

marit.rodland@nms.no

Marta Dale

Misjonskonsulent
40 40 60 79
mda@nms.no

Martha Ibarra Iribe

Misjonskonsulent
40 40 60 64
marthai@nms.no

Mary S. Rakotovao

Misjonær
+33 6 78 53 83 82
maryr@nms.no

Matheus Schneider do Valle

UCREW
matheus_msv@hotmail.com

May Lisbeth Hovlid Aurdal

Misjonskonsulent
45 22 47 38
mha@nms.no

Merete Hallen

Representant
+4790050592
mhl@nms.no

Mona Dahlstrøm Mork

Personalkonsulent
mdm@nms.no

Mparany Rakotondrainy

Misjonær
00251 945 963441
mpr@nms.no

Olav Skjerpe

Misjonær
+66 91 86 17 159
osk@nms.no

Ole-Jacob Grønvold

Representant
+852 2779 2940 eller +852 6287 1952 (mobil)
ojg@nms.no

Orlaug Randi Eikeland Fukuzawa

Misjonær og seniorvolontør
+ 81 742 43 4955,+ 81 80 1433 1555 (mobil)
orf@nms.no

Per Ivar Johansen

Personalsjef
40406011
pij@nms.no

Per Magne Tyvand

Driftsansvarlig service
pmt@nms.no

Po Chu Grønvold

Lærer
+852 2779 2940
pcg@nms.no

Prakaikaew Phochan

Misjonær
+66 95 65 86 349
pph@nms.no

Rafi Rakotovao

Misjonær
+33 6 64 64 24 46
raf@nms.no

Ragnhild Mestad

Programrådgiver
40 40 60 12
rme@nms.no

Randi Karlstrøm

Misjonskonsulent
40 40 60 77
randik@nms.no

Reidun Andersen Weberg

Misjonskonsulent
32 83 38 05 eller 40 40 60 91
raw@nms.no

Rivoniaina Razakandriana

Programrådgiver
40 40 60 32
rra@nms.no

Roar Vik

Misjonskonsulent
92 60 66 49
rvi@nms.no

Rolf Arne Tjøstheim

Konsulent for menighetsutvikling
40 40 60 17
rat@nms.no

Rune Restad

Misjonskonsulent
40 40 60 83
rre@nms.no

Ruth Tomine Håvik

Koordinator informasjonssenter
rth@nms.no

Seth Ueland Chancy

Leirstedsleder
src@nms.no

Sigrun Kvalavåg Sunde

Personalkonsulent
sks@nms.no

Sigurd Egeland

Avdelingsleder
40 40 60 20
sigurde@nms.no

Sigurd Haus

Fagkonsulent
97 58 49 97
sha@nms.no

Siri Nyen

Studiekoordinator
+261 34 05 034 81
sny@nms.no

Siv Ane Nerhus

Informasjonskonsulent
51516189
sivn@nms.no

Solveig Meling Johannessen

Misjonær
+66 87 830 8053
smj@nms.no

Sonja Küspert

Misjonær
Mobil: 00251 911 366224, Kontor: 00251 011 55 34 698
sak@nms.no

Sophie Küspert Rakotondrainy

Misjonær
+251 (0)945 963440 (mobil), +251 (0)115 534695 (kontor)
skr@nms.no

Stein Bjarte Gahnstrøm-Kalviknes

Misjonær
+66 99 189 4823
steingk@nms.no

Stein Hinderaker

Programleder
40 40 60 35
shi@nms.no

Stig Hestsveen

IKT-leder
40406033
stigh@nms.no

Stina M. Aa. Neergård

Gjenbrukskonsulent
40 40 60 84
sman@nms.no

Stine Hedeager Pedersen

Rådgiver i landsbyutvikling
+261 34 05 034 08
shp@nms.no

Sunniva Fowels Holberg

Misjonær
+66 85 102 3198
sfh@nms.no

Svanhild Møyholm

Konsulent
40 40 60 22
smo@nms.no

Sven Ebbel Skjold

Programleder
94 43 42 88
ses@nms.no

Sverre Jacobsen

Misjonskonsulent
95 97 61 30
sja@nms.no

Terje Paulsen

Driftsansvarlig bygg
40 40 60 08
tep@nms.no

Thomas Biadglign Teshome Kjøndal

UCREW
+47 95275635
thomaskj82@gmail.com

Tom Kamau Rode-Christoffersen

Misjonær
+852 2662 6141 eller +852 6871 2100 (mobil)
trc@nms.no

Tone Julseth Ydstebø

Misjonskonsulent
41 92 51 54
tjy@nms.no

Tor Eivind Folden

UCREW
+47 91753779
toreivindf@gmail.com

Tor Helge Brandsæter

Bistandsarbeider
+66 94 554 3887
thb@nms.no

Tor Helge Køhn

Eiendomssjef
40406010
thk@nms.no

Torhild Stokka

Innsamlingskonsulent
51516137
torhilds@nms.no

Toril Lange

Misjonskonsulent - Alværa leirsted
91 68 94 59
tla@nms.no

Torkel Alfsvåg Ekenes

Misjonær
+81 80 2473 9734
tae@nms.no

Torstein Fosse

Misjonskonsulent
40 40 60 54
tfo@nms.no

Turid Øyre Øygard

Gjenbrukskonsulent
40 42 97 33
too@nms.no

Unni Holm Olsen

Misjonskonsulent
69 13 04 94 eller 40 40 60 21
uho@nms.no

Yukiko Yamaoka Idland

Seniorvolontør
+81 090 6674 8934
yyi@nms.no

Øyvind Håland

Misjonskonsulent
90 69 94 13
oha@nms.no

Øyvind Ulland Eriksen

Regionleder
40 40 60 70
oue@nms.no

Åshild Ims Moberg

Administrativ leder for MAF (medarbeiderforeningen) og LF (lederforeningen)
91 30 89 43
aim@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Representant
40 40 60 15
ait@nms.no

Åslaug Ihle Thingnæs

Representant Midtøsten og innsamlingskonsulent
40 40 60 15
ait@nms.no
Expand Lukk Søk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Tro Kjærlighet Kjærlighet Håp Håp